Anasayfa » Bakalit Ürünler

Bakalit Ürünler


Bakalit ürünlerimiz yıldız burçlu başta olmakla beraber farklı ürün çeşitlerimizle zengin bir üretim ve satışa sunduğumuz ürünlerdir.

Bakalit ve kauçuk ürünler ilgili size her konuda hizmet vermekten kıvanç duyarız. bakalit ürünlerimizde özel cıvata boyları da üretmekteyiz genelde tercih edilen ürünler siyah renk farklı renklerde istenildiğinde bize danışabilirsiniz.

Başlıca bakalit ürünlerimiz yıldız burçlu, yıldız cıvatalı, yıldız, tırtıllı düğme cıvatalı, tırtıllı düğme burçlu, kilit mandallı burçlu, kilit mandallı cıvatalı, topuz, armutlu yarım burçlu, armutlu yarım cıvatalı, armudi burçlu, armudi cıvatalı, armutlu burçlu, armutlu cıvatalı, armudi döner kol, armudi katlanır kol, plastik katlanır kol, voland düz, voland desenli, voland üç bölümlü bakalit, voland dıştan desenli, kulp plastik+bakalit, sustalı kol, sehpa ayak, kare profil ayak takımı rotil, dikdörtgen profil ayak takımı rotil, profil ayak, tırtıllı ayak, plastik iç ve dış geçme ürünler olarak sıralayabiliriz.
Bakalit ürünleri, toptan bakalit ürünler, bakalit ürün çeşitleri, bakalit ürün fiyatları ve daha fazla bakalit ürünler ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bakalit Ürünler Çeşitleri

Bakalit Ürünler Modelleri

Bakalit Ürünler Fiyatları

Bakalit Ürünler Örnekleri

Bakalit Ürünler Resimleri
Bakalit Ürünler Özellikleri