Anasayfa » Yanmaz Silikon Levhalar

Yanmaz Silikon Levhalar


Yanmaz Silikon Levhalar Silikon kauçuktan üretilen muhtelif özelliklerde levha ürünlerdir. Özellikle -60 C° + 250 C° ısıya dayanıklı olduğu için  gıda, ilaç, aydınlatma, elektrik, tekstil, bilgisayar, otomotiv ve ısı sanayinde kullanılır.

Yanmaz Silikon Levhalar üstünde bakteri ve mantar üremesine imkan vermez. Yanmaz Silikon Levhalar Oksidasyon, ultraviyole, korozyon, kimyasal maddeleri bitkisel yağ, elektrik akımı ve ozona karşı çok mukavemetlidir.

Yanmaz Silikon Levhalar Kırmızı ve şeffaf solid silikon levhalarda sertlik 50-60 shore,kopma 5+1 Mpa,uzama %350+50,Özgül ağırlık 1.20 gr/cm3 tür.

Ayrıca  Yanmaz Silikon Levhalar 900 C ° ısıya ( aleve ) dayanıklı ve yüksek teknolojik ürünler için kullanılan özel silikon levhalar ve çeşitli ekstrüzyon profil ihtiyaçlarınızı da Sönmez Ticaret Kauçuk Ürünler firmamızdan temin edebilirsiniz.

Yanmaz silikon levhalar, silikon levha çeşitleri, silikon levha, yanmaz silikon levha imalatı, toptan silikon levha gibi tüm istekleriniz ve yanmaz silikon levha ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.


Yanmaz Silikon Levhalar Çeşitleri

Yanmaz Silikon Levhalar Modelleri

Yanmaz Silikon Levhalar Fiyatları

Yanmaz Silikon Levhalar Örnekleri

Yanmaz Silikon Levhalar Resimleri
Yanmaz Silikon Levhalar Özellikleri