Yanmaz Silikon Levhalar


Yanmaz Silikon Levhalar Silikon kauçuktan üretilen muhtelif özelliklerde levha ürünlerdir. Özellikle -60 C° + 250 C° ısıya dayanıklı olduğu için  gıda, ilaç, aydınlatma, elektrik, tekstil, bilgisayar, otomotiv ve ısı sanayinde kullanılır.

Yanmaz Silikon Levhalar üstünde bakteri ve mantar üremesine imkan vermez. Yanmaz Silikon Levhalar Oksidasyon, ultraviyole, korozyon, kimyasal maddeleri bitkisel yağ, elektrik akımı ve ozona karşı çok mukavemetlidir.

Yanmaz Silikon Levhalar Kırmızı ve şeffaf solid silikon levhalarda sertlik 50-60 shore,kopma 5+1 Mpa,uzama %350+50,Özgül ağırlık 1.20 gr/cm3 tür.

Ayrıca  Yanmaz Silikon Levhalar 900 C ° ısıya ( aleve ) dayanıklı ve yüksek teknolojik ürünler için kullanılan özel silikon levhalar ve çeşitli ekstrüzyon profil ihtiyaçlarınızı da Sönmez Ticaret Kauçuk Ürünler firmamızdan temin edebilirsiniz.

Yanmaz silikon levhalar, silikon levha çeşitleri, silikon levha, yanmaz silikon levha imalatı, toptan silikon levha gibi tüm istekleriniz ve yanmaz silikon levha ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

İlgili Etiketler:

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*


4 Yorum “Yanmaz Silikon Levhalar”

 1. Özkan AK dedi ki:

  Yanmaz slikon levha 20x20cm ve 100,x100cm fiyatları

  1. Sönmez TİCARET dedi ki:

   1mm silikon levha fiyatı 130 tl 2mm 260 böyle devam ediyor

 2. Sezgin Çelik dedi ki:

  Merhabalar, Konya’dan ulaşıyorum, yanmaz silikon levha kalınlık ölçülerini paylaşabilir misiniz,birde numune gönderme şansınız varmıdır? Saygılarımla, iyi çalışmalar.

  1. Sönmez TİCARET dedi ki:

   merhaba
   1mm den 10mm kadar var kırmızı ve şeffaf olarak

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir